KONST / Litografier / Färglitografi 10928081
*
nr 1092 8081
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Eva Ljungdahl (f. 1946), EA 3/6, bladets mått: 36x32
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:17:27
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
nr 1092 8081
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Eva Ljungdahl (f. 1946), EA 3/6, bladets mått: 36x32
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27